Evde bakım maaşı – Evde bakım parası yatan iller – Evde bakım maaşı sorgulama

12 EYLÜL 2019 EVDE BAKIM PARASI YATAN İLLER LİSTESİ

12 EYLÜL 2019 EVDE BAKIM PARASI YATAN İLLER LİSTESİ

Asgari ücrete gelen zam dahilinde evde bakım maaşlarına da zam geldi. Bireyler ise 12 eylül 2019 evde bakım parası yatan iller konusunda bilgiye ihtiyaç duymakta. Artan enflasyon oranları ve gıdaya gelen arka arkaya zamlar sonrasında bireyler alacakları maaşların da bir an önce daha fazla artmasını talep ediyoruz.

2019 Eylül Ayı Evde Bakım Parası Ne Kadar?

Öncelikle şunu kesin olarak yazalım her ne kadar asgari ücrete zam geldiyse de, evde bakım parası net tutarı açıklanmıştır. Zamlı 2019 evde bakım parası ağustos ayından itibaren banka hesaplarına geçecektir. Bunun bilincinde olmanız sonrasında önümüzdeki ay maaşların ne zaman ve hangi tutarlarda yatacağına geçelim.

Bunu detaya dökersek;

Eylül 2019 evde bakım parası miktarı : 1385 lira

2019 Evde bakım maaşı kişi başı düşen miktar (Muhtaçlık Sınırı): 1219,32 lira

Yukarıda kırmızı kısım ile belirttiğimiz gibi kişi başına düşen muhtaçlık sınırı 2019 yılında artırıldı. Artık evde bakım parası almak daha da kolaylaştı diyebiliriz. Ancak buna karşın asgari ücretinde de artması sizleri yanıltmasın.

Evde Bakım Maaşı Alanlara Anında Kredi Kartı Başvuru

Bir çok birey evde bakım parası aldığında hangi kredi kartını kullanmak istediğini merak edebilir. Zira bakıcı maaşları alanlar bankadan maaşlarını alsalar dahi, farklı bir bankadan kredi kartı başvurusu yaparak kart sahibi olabilirler. Ancak hangi bankanın kredi kartı daha avantajlıdır, konusunda sıkıntı yaşayabilirler. Zira bir çok bankanın kredi kartı olmasına rağmen masraf almaları insanları üzmektedir. Bizde sizler için araştırmalarımıza göre avantajlı kredi kartı ve masrafsız kredi kartı veren bankaları listeledik.

  • Cepteteb kredi kartı başvurusu ; başvuru yaptığınızda ortalama 1 hafta içinde kartınız elinizde oluyor. Bir çok ayrıcalık veren cepteteb kredi kartı TEB bankası tarafından müşterilere verilir. En önemli avantajlı tam 500 TL’ye kadar bonus vermekte. Fatura talimatı, sözünüze bonus, alışverişlerde %20 indirim hatta taksit sayısına ek +3 taksit yapma şansları da var.
  • One Garanti kredi kartı başvurusu ; Garanti bankası uygulaması olan one garanti ile havale eft ücretsiz üstelik birikim kumbara sayesinde %10 üzeri faiz oranları ile mevduatlara getiri söz konusu. Garanti bankası bonus kredi kartı başvurusu yaparak bu uygulama üzerinden bir çok avantaja sahip olabilirsiniz.
  • Kuveyt Türk Senin Bankan başvurusu ; Kuveyt türk hizmeti olan senin bankan ile eft veya havaleye para ödenmez. Bir çok vadeli mevduat hesaplarında kazanç söz konusu. Altın hesapları sayesinde altınların yastık altında kalmadan senin bankan sayesinde değerine değer katacak.
  • Akbank direkt kredi kartı başvurusu ; Akbank kırmızı banka olarak hafızalarda yer edinse de, bankanın bankacılık hizmetlerinden en önemlisi olan kredi kartı hizmetinden yararlanmak mümkün. Yapmanız gereken ise sadece akbank direkt bankacılık içinde kart başvurusu yapmak. Kartınız sadece 7 gün içinde elinizde olacak.
  • QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu ; Kredi kartı limiti en yüksek olan bankalardan bir tanesi olan QNB Finansbank ile kart limitiniz 3500 TL den başlıyor. Ancak kredi notuna göre bu limit her ay güncelleniyor yani bir sonraki ay bir bakmışsınız kart limitiniz 10.000 TL olabilir. Ülke vatandaşlarının bankacılık ürünleri arasında fazlası ile kullandığı ürünlerin başında kredi kartları gelmesi, bu limitin de devreye girmesinin ardından insanları buraya yönlendirmekte.
  • Enpara Kredi Kartı Başvurusu ; QNB Finansbank hizmeti olan enpara.com sayesinde hem eft hem de havale masrafları sıfır tl olmakla beraber ömür boyu masrafsız bankacılık sloganı ile yola çıkmıştır. Bu hizmetlerden bir tanesi de enpara kredi kartı olup, aidatsız bir kart türü olmakla beraber aidatı sizlere veren bir bankacılık ürünüdür.

Engellilere Enpara.com Anında Kredi Kartı Veriyor!

Engelli bireylerin devlet tarafından engelli maaşı almasının önü açılmış olup, gerekli ekonomik ihtiyaçlarını gidermesi içinde bir kaç bankanın devrede olduğu haberi geldi. Söz konusu hasta bakıcıların da ilgilendiği önemli hususlardan biri de kredi kartı ihtiyacıdır. Limitlerin yetersiz kalması, alınan maaşın 1305 lira ile sınırlı kalması insanların yüksek limitli kredi kartı almak istemelerine neden olmakta. Bazı bankalar ise kredi kartı onayı vermediği gibi, onay verdiği kartlarda ise kart limitini sınırlı yapmaktadır. Bu limitlerde azami olarak 1000 lira şeklinde.

Enpara kredi kartı başvuru aşaması için en para resmi sitesinden bilgi alabildiğiniz gibi 2 dakikada online başvuru yapabilirsiniz.

Bankacılık mevzuatlarında ise maaşın 3 katına kadar kart limiti verilmesi gerektiği vurgulanmıştır. Enpara.com sayesinde artık kredi kartı limiti daha da yüksek olacaktır. Üstelik enpara.com kredi kartı masrafsız olup, 2 yıl boyunca size aidat dahi verebiliyor. (Gerekli şartları sağlamanız gerek) Bunun yanında her ay, enpara kredi kartı kullanan müşteriler, yapılan harcamalarından bir tanesini öteleme fırsatını yakalayabilir üstelik faiz işlemeden!

12 Eylül 2019 Evde Bakım Maaşı Yatan İllerin Listesi

Her ay olduğu gibi bu ayda sizlere en net bilgileri vermeyi amaçlayarak, yola çıktık. Bu nedenle 81 ilde yaşayan ekip arkadaşlarımız ile doğru bilgiler eşliğinde evde bakım parası yatan illerin listesini güncel tutacağınız. Günde 2 kez olmakla beraber ayın 8 inden itibaren günde 5 kez ekipten arkadaşları arayarak, yatan illeri teyit etmekteyiz. Aşağıdaki bilgilerin bakıcılar için 12 eylül 2019 evde bakım parası günü için hazırlandığını belirtelim.

* Güncelleme: Aşağıdaki iller 12 eylül 2019 için yatırılacak olan illerin listesidir. Bazı illerde bir kaç ilçe yatabilir. İller hakkında iletişim halindeyiz görevlilerden yatırıldı haberi gelir gelmez bu konuda güncelleme yapılacaktır !!!

ARKADAŞLAR İLLERİN YATTIĞI BİLGİSİNİ DİREK İL İL TEMSİLCİ ARKADAŞLARDAN BİLGİ ALARAK EKLİYORUZ. ANLIK YATMAYABİLİR ANCAK TEMSİLCİ ARKADAŞLARDAN TELEFON İLE TEYİT ALARAK EKLİYORUZ.

TÜM İLLERİ GÖRMEK İÇİN MOBİLDEN EKRANI YATAY YAPIN!!!

1- Çanakkale 2- Tokat 3- Antalya
4- Edirne 5- Osmaniye 6- Hatay
7- Kırıkkale 8- Kırklareli 9- Adıyaman
10- Sakarya 11- Diyarbakır 12-
13- 14- 15-
16- 17- 18-
19- 20- 21-
22- 23- 24-
25- 26- 27-
28- 29- 30-
31- 32- 33-
34- 35- 36-

Değerli evdebakimmaasi.net ziyaretçisi yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için bilgileri okumaya devam edebilirsiniz.

 
37- ————- 38- ———— 39- ———-
40- 41- 42-
43- 44- 45-
46- 47- 48-
49- 50- 51-
52- 53- 54-
55- 56- 57-
58- 59- 60-
61- 62- 63-
64- 65- 66-
67- 68- 69-
70- 71- 72-
73- 74- 75-
76- 77- 78-
79- 80- 81-

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.