Evde bakım maaşı – Evde bakım parası yatan iller – Evde bakım maaşı sorgulama

2017 Ağustos Evde Bakım Parası Ne Zaman Yatacak?

2017 Ağustos Evde Bakım Parası Ne Zaman Yatacak?

Ağustos 2017 bakıcı aylıkları ödemeleri hakkında bilgiler sunan sitemizde bugün sizlere 2017 ağustos evde bakım parası ne zaman yatacak sorusuna yanıt vererek bu konu hakkında fazla zaman kaybetmeden bilgi sahibi olabileceksiniz. Bildiğiniz gibi temmuz 2017 (bir önceki ay) bakım aylıklarını zamsız olarak 960 TL tutarında hesaplarınızda görmüştünüz. Bu ay ki bakıcı maaşlarında zamlı tutarların yatmış olacağı haberini verelim. Söz konusu ilgili tutar ise 990 TL civarında olup, yine aynı şekilde banka hesaplarınızda olacaktır.

Ağustos 2017 Evde Bakım Parası

2017 Evde bakım maaşlarında ağustos ayı için ödenecek aylık 1027 TL olup, Ziraat bankası hesaplarınızda ilgili tarihler arasında yatacaktır. Ziraat bankası departmanından edindiğimiz bilgilere göre her ilin maaşları 9/20 ağustos 2017 tarihlerinde ödenmeye başlanacak! Bazı illerdeki erken yatmama olayı ise tamamı ile Aile ve sosyal politikalar il müdürlüklerinin geç başlaması ve konu hassasiyetini kavramamasından kaynaklanmaktadır. Normal şartlarda bakım aylıkları her ay devlet bütçesinden ayın 5’inde ilgili birimlere aktarılmaktadır.

9 ağustos 2017 tarihinde başlanacak ödemelerde ilgili evde bakım maaşı yatan illerin listesi hakkında güncel bazda sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Söz konusu bakım aylıklarında yatacak illerin hangilerini olduklarına miktarlarına ve tüm yorumları da sitemiz üzerinden takip edebileceksiniz.

Ağustos 2017 bakıcı ödemelerini yine her ay olduğu gibi ziraat bankası vadesiz hesaplarınızda görmeniz gerekiyor. Maaşlarınızı dilerseniz şube içinden dilerseniz de şube dışında bulunan bankamatik üzerinden çekmek mümkün. Şube içinden yapılan para transferlerinde bankalar yüksek miktarlarda havale veya eft ücreti kesiyor buna dikkat ediniz. Ek olarak vadeli hesaplarınıza da otomatik ödeme talimatı verdiğinizde maaşlarınız hızlıca oraya aktarılmakta ve vadeli hesaplarda işlem görmektedir. Bu nedenle en uygun en yüksek faizli banka hangisi seçeneğini görmek isteyenler, sitemizdeki diğer konulara bakabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.