Evde bakım maaşı – Evde bakım parası yatan iller – Evde bakım maaşı sorgulama

2018 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller (BAYRAMDAN ÖNCE YATACAK!)

2018 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller (BAYRAMDAN ÖNCE YATACAK!)

Hükumetten yapılan açıklamalara göre 2018 haziran ayı evde bakım maaşı, ramazan bayramı öncesinde kişilerin banka hesaplarına eş zamanlı olarak yatması bekleniyor. Bakıcılar ise 2018 haziran ayı evde bakım maaşı yatan illeri merak etmekte.

2018 Haziran Evde Bakım Maaşı Ne Kadar?

Binlerce bakıcı ise önümüzdeki ay olan haziran 2018 de bakıcı maaşlarının artmasını beklemekte. Ancak bakıcı maaşlarında süreç farklı işlediğinden dolayı, haziran ayı maaşlarını yani zamlı tutarlarını temmuz 2018 ayından itibaren alacaksınız. İlgili tutarlar henüz resmiyet kazanmadığı için paylaşmıyoruz ancak son gelen verilere göre bakım parası miktarının 1100 TL üzerinde olması beklenmektedir.

Haziran 2018 evde bakım parası miktarı : 1085 TL

2018 Evde bakım maaşı kişi başı düşen miktar (Muhtaçlık Sınırı): 967,27 TL

Bakıcı maaşlarındaki tutarların yetersiz kalmasından şikayetçi olan on binlerce bakıcı, gıda ürünlerinde yaşanan zamlardan dolayı bütçe sıkıntısı yaşamakta. Artan döviz kurlarına bağlı olarak mutfağa girecek olan her ürüne şimdiden minimum 3/5 TL arasında zam yapılması, maaşların da artması gerektiği bilgileri paylaşılmakta. Konu hakkında sizlerinde yorumları var ise aşağıdaki ekrandan yorumlarınızı bizlere ulaştırabilirsiniz.

[kutular ikon=”fa fa-info-circle” ikonrenk=”#2cb4da” arkaplan=”#eeee22″ hizala=”none” genislik=”600px” yazirengi=”#333″ title=”Bakım Parasına Zam Gelecek!”]Evet arkadaşlar mayıs 2018 ayından itibaren bakım maaşlarına zam gelmesi beklenmektedir. Zamlı bakım parasını önümüzdeki ay yani haziran 2018 içinde banka hesaplarınızda göreceksiniz. İlgili tutarlar henüz resmiyet kazanmadığı için yazmadık. Ancak beklenilen tutarın 1150 TL civarı olması beklenmektedir. @Kredivar (twitter takip)[/kutular]

2018 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Yatacak?

Gelen son bilgilere göre evde bakım maaşları, ramazan bayramı öncesinde banka hesaplarına geçecek. Net bir tarih belli olmasa da bakanlık yetkililerinden edindiğimiz son verilere göre 11 haziran 2018 de eş zamanlı olarak tüm illerde yaşayan bakıcıların banka hesaplarına geçecek.

Ziraat bankası vadesiz hesaplarına geçecek olan bakım maaşları hakkında önemli bilgileri sizlere sunan sitemiz evdebakimmaasi.net ile daha fazla detay anlık olarak sizler ile paylaşılmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.