Evde bakım parası yatan iller – Evde bakım maaşı sorgulama

3 Ağustos 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İllerin Listesi

02.08.2017
604
3 Ağustos 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İllerin Listesi

Evde bakım maaşı yatan illerin listesinde 3 ağustos 2017 tarihi itibari ile hangi illerin banka hesaplarına yattığını buradan öğrenebilirsiniz. Söz konusu bakım aylıklarında bu ay ki, ödeme tutarlarını zamlı olarak yani 990 TL civarında almanız bekleniyor. Maaşlarınızı Ziraat Bankası vadesiz hesaplarına yattıktan sonra dilerseniz şube içinden dilerseniz de bankamatik cihazlarından çekebilirsiniz.

Ağustos 2017 Bakım Aylığı Ne Kadar?

Yukarıda bahsettiğimiz tutarın bu ay resmi olarak zamlı alınacağını belirtelim. Net tutarın 990 TL olması bekleniyor ilgili tutarı çekenler ne kadar çektiklerini yorum alanından bizlere yazabilir. Bakım aylıkları ne kadar az görünse de bakanlığın bu konu hakkında yeni bir düzenlemeye gideceğini söyleyebiliriz. Taslak hazırlandığında bakım aylıklarının 1000 TL üzerine çıkması bekleniyor. Bununla beraber 2017 ağustos bakım aylığında sigortalılık süresi, yaş aralığı ve bakmakla yükümlü kişi sayısı da göz önüne alınarak bakım aylıklarında ciddi bir artış söz konusu olabilir.

990 TL alacak olmanız dahilinde bakıcı maaşı alan kişi, 2 engelli yakınına bakarak çift maaş alabilir. İlgili süreci ayarlaması ve iki kişinin de aynı çatı altında bakılması gerekiyor. Eğer sizinde iki engelli yakın akrabanız bulunuyorsa, çift evde bakım maaşı alabilirsiniz. Bunun için diğer engelli yakın akrabanın da aynı şekilde şartları taşıması gerektiğinin altını çizelim. Her ne kadar bakım aylığı 990 TL olsa da kişinin ailesi ve çocukları düşünüldüğünde bu tutarın çok az olduğunu görüyoruz. Batı illerinde ikamet eden aile bireyleri, kira ve eğitim masrafları düşünüldüğünde hayat şartlarının bu tutarın altında ezildiğini fark ediyoruz.

Bakım Maaşı Alanlara Kredi Kartı Ücretsiz

Bankacılık ürünlerinden en önemlisi şüphesiz ki kredi kartıdır. Hemen her bankanın kredi kartını çeşit çeşit görmek mümkün. Ancak her kredi kartı başvurusu yapılmamalıdır zira bankalar genelde kredi kartı aidatı altında kesintiler yapmaktadır. Bu nedenle uygun kredi kartı veya masrafsız kredi kartı veren bankalar ile çalışmak daha mantıklıdır. Ziraat bankasından maaşlarını çekenler genelde ziraat bankası maximum kredi kartı ile çekebilir. Bunlara ek olarak ziraat bankası bankamatik olarak bilinen bankkart ile de işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bana masrafsız bir kredi kartım olsun diyorsanız tercihlerinizi aşağıdaki kredi kartlarından kullanabilirsiniz:

  • Garanti bonus kredi kartı başvurusu (Garanti bankası kredi kartı)
  • Miles and smiles kredi kartı başvurusu
  • Denizbank kredi kartı başvurusu
  • Cardfinans kredi kartı başvurusu (Avantajlı kredi kartları)

3 Ağustos 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Hangileri?

Ağustos 2017 ayının bakıcı maaşlarının ne zaman yatacağı konusunda sizlere bilgi sunan sitemiz evdebakimmaasi.net aracılığı hem zamandan hem de hızlı bilgi alarak kazanmış olacaksınız. Ağustos bakım maaşı ne kadar, evde bakım maaşı zam haberleri ve bakıcı maaşı yatan iller gibi bir çok sorunun da net yanıtlarını buradan öğrenmiş olacaksınız!

2017 ağustos ayı evde bakım maaşı yattı mı, Ağustos 2017 evde bakım parası ne kadar, 2017 Ağustos evde bakıcı paraları ve evde bakım hizmetleri tutarı hakkında güncel bilgileri evdebakimmaasi.net adresimizde bulabilirsiniz.

Ağustos 2017 evde bakım maaş miktarı 2017 yılı için; 990 TL

BAKICI AYLIĞI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

EVDE BAKIM MAAŞI ANDORİD UYGULAMASI İNDİR

* Güncelleme: Aşağıdaki iller 3 Ağustos 2017 için yatırılacak olan illerin listesidir. Bazı illerde bir kaç ilçe yatabilir. Çoğu illerin bakım maaşları yatmamıştır yatmayan iller hakkında iletişim halindeyiz görevlilerden yatırıldı haberi gelir gelmez bu konuda güncelleme yapılacaktır !!!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.