Engelli Maaşına Kredi Veren Bankalar 2018

Kredi başvurusu yapan bireylere, bankalar kredi onayı verme aşamasında şahısların maddi ve kredi notuna göre kararını verdiklerini biliyoruz. Kredi almak isteyen engelliler ise ; engelli maaşına kredi veren bankaların 2018 yılında hangileri olduklarını öğrenmek isteyebilir. Zira acil nakit ihtiyaçlarında maaş aldıkları engelli parası yeterli gelmediğinde çözümü eş dost harici olan bankalardan yana tercihlerini kullanmak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır.

Engelliye Kredi Desteği

Engelli maaşına en uygun kredi veren bankalar hangileridir? En uygun kredi ve engelliye kredi veren bankaları bu başlığımızda inceleyeceğiz.

Engelli maaşlarına yapılan destekler son yıllarda büyük oranda artış göstermiştir. Engelli bireyler engelli raporları ile birlikte ilgili kurumlara başvurduklarında bu konuda kendilerine izlemesi gereken yol gösterilerek engelli maaşına ilişkin bilgi alınabilir ve engelli maaşı bağlanabilir. Engelli maaşı engellilerin hayatlarının özellikle ekonomik alanda iyileştirilmesi ve sosyal yaşamın içinde daha aktif şekilde rol almaları için engellilere belli aralıklarla ödenen maaş miktarıdır.

Bizler bu başlıkta engelli maaşı ile en uygun kredi veren bankaların neler olduğundan bahsedeceğiz. Engelliye kredi veren bankaların listesini hemen aşağıda görebilirsiniz.

Engelliye Kredi Veren Bankalar Hangileri?

-Denizbank,

-Halkbank,

-Vakıfbank,

-Ziraat Bankası

-Akbank,

-Garanti Bankası

-Yapı ve Kredi Bankası

Engelli maaşına sahip olan kişiler bu bankalarla görüşerek engelli maaşını göstererek kredi alabilirler. Engelli maaşı ile en uygun kredi imkanı sağlayan bu bankalar ile düşük faiz avantajları ile kredinizi hemen alabilirsiniz.

Ziraat bankası engelsiz destek adı altında pek çok farklı engelli vatandaşımıza kredi desteğini en uygun faizlerle sağlamaktadır. Engelli vatandaşlara verilen destek ile birlikte ekonomik alanda bir takım faaliyetlerin yürütülmesi ve ekonomik alanda bir takım canlılığın oluşması amaçlanmaktadır.

Engelliye Kredi İndirimi

Engelsiz kredi paketi adı altında engellilere bir takım avantajlar sağlayan ziraat bankası bu alanda farklı avantajları yine engellilerle buluşturmaktadır. Aşağıda bu avantajlardan bazılarını sizler için derledik;

-Engellilerin bankacılık işlemlerinde özel indirimler,

-60 aya kadar vade ve uygun faiz oranları,

-Bireysel emeklilik planı doğrultusunda yapılan bir takım işlemler,

-Ziraat sigorta güvencesi altında güvenli bir hizmet sağlama.

Gibi ve buna benzer pek çok farklı hizmet alanı ile engellilerin yaşamlarında farklı hizmetler sunmaktadır. Sizler de ziraat bankasının sunmuş olduğu uygun faiz ve yüksek güvenlikli işlemlerden faydalanmak için en yakın ziraat bankası şubelerinden detaylı bilgiyi alabilir ve bu alandaki faaliyetlerinizi danışabilirsiniz. Ziraat bankası pek çok farklı konuda yürüttüğü hizmetler ile her zaman engelsiz bir yaşam sunmaktadır.

Konumuzdan Başlıklar:

 • engelli maşına kıradi veren bankalar
 • engellilere kredi müjdesi
 • engelli maaşına kredi veren bankalar
 • Engelli masi alanlara is imkani is kurmak isteyen engelli masi alan engellilerin maslari kesilirmi
 • engelli ayligina kredi veren bankalar
 • 2018 engelli kredisi nasil
 • engelliye kredi veren bankalar 2018
 • halkbank engelli kredisi
 • engelli maaşına kredi
 • evde bakım maaşı alan kredi alabilir mi 2018
Kullanıcı Oyu:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar Hakkında: Gülümse Hayata
Gülümse Hayata
Merhaba sizlere doğru bilgileri, hızlı ve net bir şekilde sunma amacı ile bu siteyi kurduk. Birlikte daima daha ileriye giderek, sizlere evde bakım parası hakkında tüm sorunlarınıza yardımcı olma amacındayız.
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
 • Mevlüt Göksu

  4 Temmuz 2018-10:13

  Sürekli engelli maaşım var 3 aylık 2392 lira yatıyor bunun üzerine kredi cekebilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim

  Mevlüt Göksu did not rate this post.
  • Serkan ERDİL

   4 Temmuz 2018-22:02

   Engelli maaşına göre ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

   Serkan ERDİL did not rate this post.
   • Nursen erdogan

    9 Ağustos 2018-13:41

    Engelli bakım.parası. alıyorum maas bodrom yok yinede kredi cekebilirmiyim

    Nursen erdogan did not rate this post.
 • Gülay yaşar

  23 Temmuz 2018-00:57

  Sürekli engelli raporun var üç aylık maaşı alıyorum bunun üzerine kredi cekebilirmiyim düşük miktarda yani çok acil cevap verirmisiniz

  Gülay yaşar did not rate this post.
 • kenan yacin

  28 Ağustos 2018-10:19

  Arkadaş bende 2022 maaş aliyorum bugun butun bankalari gezdim serkan bey yalan konusutor engelliye kredi vermiyorlar hespi yalan yemin olsun yalan hatta kredi karti bile vermiyorlar

  kenan yacin did not rate this post.
Evde bakım parası yatan iller