Engellilerden Yıllık Kart Ücreti Almayan Bankalar (Masrafsız Kredi Kartları)

Masrafsız kredi kartları kullanmak isteyen engelliler, yıllık kart ücreti almayan bankaların hangileri olduklarını merak edebilir. Söz konusu aidatsız kredi kartı var olduğu gibi dilediğiniz şekilde harcama yapabilir ve ihtiyacınız olan nakit parayı anında bulabilirsiniz. Daha önceki konularımızda sizlere evde bakım maaşı alanlara kredi kartı veren bankalar konusunu bildirmiştik. Bu konuya göz atarak hızlıca bilgi sahibi olabileceğiniz gibi aşağıdaki detayları verilen konu içeriğinde ise engelli bireylerin masrafsız kredi kartlarına sahip olacağı bilgiler yer almaktadır.

Engelli Kredi Kartı Başvurusu

Kişi engelli olsa bile, bankacılık ürünlerinden kesinlikle mahrum kalmaz. Özellikle kredi kartı kullanımının yaygın olduğu dönemlerde kredi kartsız bir kişinin dışarıya çıkması demek, almak istediği ürünü alamamasına vesile olabilir. Cebinde nakit parası olmasa bile, kredi kartı limiti dahilinde alışveriş yapabilir, taksitli nakit avans çekebilir hatta harcama yaptığı tutarı direk olarak taksite bölerek ödeme tarihlerinde sıkıntı yaşamamasını sağlayabilir.

Engellilere kredi kartı veren bankalara baktığımızda neredeyse tüm bankaların onay verdiğini söylemek mümkün. Ancak engelli kişilere bu kredi kartı yerine, masrafı yani aidatsız kredi kartı gerekiyor. Birde işin içine masraf girerse zaten az para aldıkları için bankanın bu ücretleri kesmesine tahammül edilemez. Öncelikle bilmeniz gereken bakım maaşı alanlara, tüm bankalar kredi kartı onayı vermektedirler. Bu nedenle dilediğiniz bankanın kredi kartına başvuru yaparak, adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Ancak bu demek değildir ki, hemen gidip bu karta başvurayım. Bizler sizlere bu konuyu açarken sizlerin kar etmesini sağlayacak ve cebinizden fazla paranın çıkmaması için açtık. Şimdi konuyu şu şekilde detaylandıralım. En iyi kredi kartı hangisi, kredi kartı masrafı en az olan banka, kredi kartı aidatı olmayan bankalar vb. soruların yanıtlarından yola çıkarak iyi ve karlı bir kredi kartına sahip olmanızı sağlayacağız.

Engellilerden Yıllık Kart Ücreti Almayan Bankalar

Bu bankalara baktığımızda aşağıdaki sonuçların var olduğunu söyleyebiliriz.

  • Qnb Finansbank kredi kartı başvurusunda, banka genelde 6 ayda bir ücret alıyor ancak sizler müşteri hizmetlerini aradığınızda kart ücretini nasıl geri alabileceğinizi belirtin. Sonrasında görevli kişi, kartını 6 ay kapatmama sözüne karşılık sizlere o kesilen ücreti iade ediyor.
  • TEB Cepteteb Kredi kartı başvurusunda da yine yukarıdaki gibi kartınıza iade alabilirsiniz. Burada en önemlisi de bankanın sizlere fazlası ile bonus puan vermesidir.
  • Diğer bankaların kartlarına bakıldığında ise Odeabank Bank’O Card, Garanti flexi bonus, Finansbank fix card, Akbank free, ing pegasus plus, şeklinde sıralayabiliriz.

Konumuzdan Başlıklar:

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1825 XwmRQ1mYKSEy4UK8ard3Lbey_7QfsQYH9yM3KE-DJudtH-r6Az3UAn02nEl1T9Qw 62f68cc79af8cda3154f1625ebcb6acf2a81c7c9&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
Yazar Hakkında: Gülümse Hayata
Gülümse Hayata
Merhaba sizlere doğru bilgileri, hızlı ve net bir şekilde sunma amacı ile bu siteyi kurduk. Birlikte daima daha ileriye giderek, sizlere evde bakım parası hakkında tüm sorunlarınıza yardımcı olma amacındayız.
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Evde bakım parası yatan iller