Evde bakım maaşı – Evde bakım parası yatan iller – Evde bakım maaşı sorgulama

Evde Bakım Maaşı Alanlara Kredi Kartı Verenler (LİMİTİ YÜKSEK KARTLAR)

Evde Bakım Maaşı Alanlara Kredi Kartı Verenler (LİMİTİ YÜKSEK KARTLAR)

Evde bakım maaşı alanlara bir çok banka kredi kartı onayı verdiğini belirtelim. Kredi kartları, hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Nereden bakarsanız bir insanın en az 2 farklı kredi kartı bulunuyor. bu da demek oluyor ki, tek kart artık insanlara yetmemektedir. Araştırmalara göre de insanların büyük çoğunluğu ceplerinde nakit olsa dahi, alışverişlerini kredi kartı ile yapmakta. Bu yüzden bugün sizlere iyi bir kredi kartına nasıl sahip olabileceğinizi anlatmak istedik.

Okuyun ⇒ Bakım Maaşına Kredi

Evde Bakım Maaşı Alanlara Kredi Kartı Verenler 2019

Öncelikle bilmeniz gereken bakım maaşı alanlara, tüm bankalar kredi kartı onayı vermektedirler. Bu nedenle dilediğiniz bankanın kredi kartına başvuru yaparak, adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Ancak bu demek değildir ki, hemen gidip bu karta başvurayım. Bizler sizlere bu konuyu açarken sizlerin kar etmesini sağlayacak ve cebinizden fazla paranın çıkmaması için açtık. Şimdi konuyu şu şekilde detaylandıralım. En iyi kredi kartı hangisi, kredi kartı masrafı en az olan banka, kredi kartı aidatı olmayan bankalar vb. soruların yanıtlarından yola çıkarak iyi ve karlı bir kredi kartına sahip olmanızı sağlayacağız.

TEB Bonus kredi kartı başvurusu yaparak, vereceğiniz söze karşılık tam 500 TL kazanabilirsiniz. Ben dahi bu kredi kartını halen de kullanmaktayım. Çok şükür baya yardımcı oluyor bana. Bu 500 TL promosyonu şu şekilde vereceğiniz harcama sözüne karşılık belirli tutar sizlere bonus olarak hesabınıza geçiyor. İşte 12 ay boyunca XX tutarında harcama yaparsanız, sizlere tutar ödenmekte. Kart aidat ücreti yıllık alınıyor sanırım 75 Lira tutarında idi. Ancak teb müşteri hizmetlerini aradığınızda bu tutarı da geri alabilirsiniz.

Cardfinans kredi kartı başvurusu yapmak isteyenlerde olabilir. Kendi deneyimlerimde eğer ki, ben taksitli alışveriş yapmasa idim ve halen de taksitlerim devam ediyor. Kesinlikle bu kredi kartını kapatmak isterdim. Hem alt yapısı kötü (Siteleri) hem de bonus miktarları çok az. Bir de işin garibi yapılan harcama tutarlarında faiz işlemesi gibi bir saçmalık var. Buna dikkat etmeniz sizlerin yararına olacaktır.

Bonus kredi kartı başvurusu yaparak tüm bonus üye iş yerlerinden bedava bonus kazanabilirsiniz. Vakıfbank, Garanti gibi kredi kartlarını kapsamaktadır. Burada da aidat maalesef var ancak müşteri hizmetlerini arayarak geri alma şansınız var. Bir de fatura talimatı verirseniz yine alınmıyor.

Denizbank bonus kredi kartı başvurusu ile deniz bankasının tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ama denizbank oldum olası sevmiyorum. Nedeni de insanlara bakış açısıdır. Zira her insana baktıklarında acaba ben bu insanı nasıl kandırabilirim der gibi. bonus kredi kartını, deniz bankası da kullanıyor.

Halk bankası paraf kart başvurusu da yapılabilir. Aidatlarını ödememek için kesinlikle fatura talimatını verin ki adamlar kesmesin ücreti. Paraf üye iş yerlerinden paraf puan kazanabilirsiniz. Puan miktarları oldukça yüksektir diğer kartlara oranla.

İş bankası maximum kredi kartı başvurusu ile iş bankası sayesinde kart sahibi olabilirsiniz. Özellikle maximum sinema bileti kampanyaları ile aklımda. Kart aidatı bunda da var ancak fatura talimatları ile geri alınabilir.

İşin aslına baktığımızda tüm bankalar evde bakım parası yani maaşlı olanlara kredi kartı vermektedir. Ancak yukarıda dediğim gibi en iyi bir seçim konusunda görüşüm ceptetep yani teb bonus kredi kartı başvurusudur.

Hangi Bankalar Masrafsız Kredi Kartı Veriyor?

  • Cepteteb kredi kartı başvurusu ; başvuru yaptığınızda ortalama 1 hafta içinde kartınız elinizde oluyor. Bir çok ayrıcalık veren cepteteb kredi kartı TEB bankası tarafından müşterilere verilir. En önemli avantajlı tam 500 TL’ye kadar bonus vermekte. Fatura talimatı, sözünüze bonus, alışverişlerde %20 indirim hatta taksit sayısına ek +3 taksit yapma şansları da var.
  • One Garanti kredi kartı başvurusu ; Garanti bankası uygulaması olan one garanti ile havale eft ücretsiz üstelik birikim kumbara sayesinde %10 üzeri faiz oranları ile mevduatlara getiri söz konusu. Garanti bankası bonus kredi kartı başvurusu yaparak bu uygulama üzerinden bir çok avantaja sahip olabilirsiniz.
  • Kuveyt Türk Senin Bankan başvurusu ; Kuveyt türk hizmeti olan senin bankan ile eft veya havaleye para ödenmez. Bir çok vadeli mevduat hesaplarında kazanç söz konusu. Altın hesapları sayesinde altınların yastık altında kalmadan senin bankan sayesinde değerine değer katacak.
  • Akbank direkt kredi kartı başvurusu ; Akbank kırmızı banka olarak hafızalarda yer edinse de, bankanın bankacılık hizmetlerinden en önemlisi olan kredi kartı hizmetinden yararlanmak mümkün. Yapmanız gereken ise sadece akbank direkt bankacılık içinde kart başvurusu yapmak. Kartınız sadece 7 gün içinde elinizde olacak.
  • QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu ; Kredi kartı limiti en yüksek olan bankalardan bir tanesi olan QNB Finansbank ile kart limitiniz 3500 TL den başlıyor. Ancak kredi notuna göre bu limit her ay güncelleniyor yani bir sonraki ay bir bakmışsınız kart limitiniz 10.000 TL olabilir. Ülke vatandaşlarının bankacılık ürünleri arasında fazlası ile kullandığı ürünlerin başında kredi kartları gelmesi, bu limitin de devreye girmesinin ardından insanları buraya yönlendirmekte.
  • Enpara Kredi Kartı Başvurusu ; QNB Finansbank hizmeti olan enpara.com sayesinde hem eft hem de havale masrafları sıfır tl olmakla beraber ömür boyu masrafsız bankacılık sloganı ile yola çıkmıştır. Bu hizmetlerden bir tanesi de enpara kredi kartı olup, aidatsız bir kart türü olmakla beraber aidatı sizlere veren bir bankacılık ürünüdür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.