Evde Bakım Maaşı Sorgulama Öğrenme

Evde bakım maaşı, her ay düzenli olarak bakım hizmetini yerine getiren bireylerin hesaplarına yatmaktadır. Evde bakım maaşı yatan iller ve maaşların yatıp yatmadığı konusunda bir çok birey, acaba ne zaman maaşım yatacak, maaşım yattı mı şeklinde sorular yöneltenlerin sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle yapılan araştırmalar sonrasında maaşınızı sms ile öğrenebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz bankaya kayıtlı cep telefon numaranızı vermeniz gerekiyor.

Evde Bakım Maaşı Sorgulama

Bakım maaşınızın yatıp yatmadığını güncel bazda öğrenmek için maaşınızı aldığınız banka veya ptt şubelerindeki sms kodlarına bakıp, mesaj göndermeniz gerekiyor. Ancak maaşı almanız yani bankada hesabınızın olması zorunludur.

Maaşlarınızı Ziraat Katılım Bankası aracılığı ile alanlar, cep telefonlarının mesaj bölümüne BAKIYE yazıp, 4747’e sms atmaları gerekiyor. Mesaj göndermeniz dahilinde 1 sms ücreti operatörünüz tarafından tahsil edilir. Ortalama 0,5 / 1 lira arasında gibi.

Ziraat bankası sms kodu ile bakiyenizi takip edebilirsiniz. Misal diyelim ki, hesabınızda o ay para yok ve kodu yazıp gönderdiniz ve bakiyeniz 960 vb. çıkıyor ise maaşınız o ay yatmıştır arkadaşlar. Bu nedenle bu kısa ve öz yorum sayesinde yüz binlerce birey, maaşlarının yatıp yatmadığını kolaylıkla öğrenebilir.

Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat bankası sadece bu kod ile bilgi vermediğini belirtelim. Yani 4747’e farklı mesaj kodlarını yazarak, bankacılık ürünlerine başvurabilirsiniz. En önemli bankacılık ürünleri arasında, kredi kartları geliyor. Bu yüzden kredi kartına sahip olmak isteyenler, dilediğiniz yerde müsait olduğunuzda cep telefonlarınızdan KREDIKARTI yazıp birer boşluk bırakarak T.C Kimlik No, talep edilen kart limiti ve aylık net gelirinizi yazıp, 4747’ye göndererek, kredi kartı ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Örn: KREDIKARTI 11111111111 4000 3000

Sms İle Kredi Başvurusu

İhtiyaçların giderilmesi adına bankalar nakit sıkışıklığında imdadımıza koşmaktadır. Bakım parası alanlar, düşük miktarlarda kredi yani ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Bu konuda hızlı onay veren bankalar arasında, maaşı aldığınız banka ile temas etmeniz önerilir. Bu nedenle, Ziraat bankası sms ile kredi başvurusunu kabul etmektedir. Sistemimizde kayıtlı cep telefonunuzdan TUKETICI yazıp birer boşluk bırakarak T.C Kimlik No, kredi tutarı, vade ve aylık net gelirinizi yazarak 4747’ye SMS göndererek kredi başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. En kısa sürede kredi talebinizin cevabı cep telefonunuza gönderilecektir. Örn: TUKETICI 11111111111 10000 12 3000

Konumuzdan Başlıklar:

 • bakım maaşı sorgulama hesabıma yattığını nasıl öğrenebilirim
 • bakıcı maaşı sorgulama hesabıma yattığını nasıl öğrenebilirim
 • bakici maasini nerden ogreniriz
 • bankaya para yatmayi ogrenmek no
 • evde bakım maaşı yattığını nasıl öğrenirim
 • evde bakım parası hesabıma yatmış mı nasıl öğrenirim
 • evde bakım parası onaylandımı
 • maas sorgulama bakim maaşı ziraat bankası
 • tc ziraat bankası evde bakım ücreti sorgulama
Yazar Hakkında: Gülümse Hayata
Gülümse Hayata
Merhaba sizlere doğru bilgileri, hızlı ve net bir şekilde sunma amacı ile bu siteyi kurduk. Birlikte daima daha ileriye giderek, sizlere evde bakım parası hakkında tüm sorunlarınıza yardımcı olma amacındayız.
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
 • Eylül deniz

  8 Temmuz 2018-00:15

  Dedem emekli maaşı alıyor zorda olsa hareket edebiliyor babaannem vefat ettiğinden beri daha cok çöktü ve hareketleri kisitlandi dedem 90 yaşında babam ve amcam bakıyor bakıyor derken yanlarında kalıyor yani gelelim benim soruma ihtiyaçları olmadığı halde dedeme evde bakım parası almak için başvuru yapmışlar dedeme böyle bir maaş bağlanmış olabilir mi bizim haberimiz olmadan nerden öğrenebiliriz bunu ve bagkur emeklisine evde bakım maaşı baglanir mı

  Eylül deniz did not rate this post.
Evde bakım parası yatan iller