Evde Bakım Maaşına Kredi Veren Bankalar 2019 (KEFİL EVRAK YOK)

Evde bakım maaşına kredi veren bankaların, 2019 yılında farklılık gösterdiğini belirtelim. Bir çok bakıcı maaşı alanlar acaba bu maaşlara karşılık bankaların kredi verip veremeyeceğini merak edebiliyor. Hali ile bizlerde yapmış olduğumuz araştırmalara göre bakım maaşı alanların ne şartlar karşılığında kredi onayı alabileceklerini araştırdık.

Kredi başvurusunda ön onayda genelde hiçbir belge talep edilmez. Sadece ön onayı geçtikten sonra banka şubelerine gidip resmi olarak krediyi almak için yanınızda tc kimlik kartını götürmeniz şarttır. Şahıs olarak kredi başvurusunda bu evrakı götürmeniz önerilir.

Bakım parasına karşılık kredi

Ziraat Bankası ile öncelikle temas kurduğumuzda bakım maaşına ne yazık ki kredi onayı vermediklerini dile getirdiler. Sebeplerini sorduğumuzda ise bakım maaşı tutarının az ve süreklilik arz etmediği için. Ancak ne şartlarda kredi alabileceğinizi merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Her maaş alanların kredi başvurusunda genelde bankalar hızlıca onay vermektedir. Sizlerden gelir belgesi talep eden bankalar, maaş bilgisine ulaştığında maaşın geçici olduğunu görünce genelde tam onay vermezler. Bu yüzden bizler o onayı geçmek için neler yapacağınızı araştırdık. Banka yetkililerinden aldığımız tüyolar bunda önemli rol oynayacaktır.

Bakım maaşına kredi alabilmek için öncelikle oturduğunuz evin sizin üzerine olması gerekiyor. Genelde ev sahibi olmayanların kredi başvurusu zor onaylanır. Ev sizin üzerinize kayıtlı değilse bile, evin sahibi adına kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Engelli maaşı alan veya evi kendi üzerine olanların kredi başvuruları ihtiyaç kredisi adı altında onaylanıyor. Burada kredi onayında özellikle düşük limitli başvurularında daha hızlı onaylandığını belirtelim. Bu tutarlar ise 10.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmekte olup vade süresi ise 36 ay veya 48 aya kadar çıkabiliyor. Kredi verenler arasında bu bankaların hangileri olduklarına bakınca Akbank direkt bankacılık, ceptetep ihtiyaç kredisi, qnbfinansbank bahar kredisi, odeabank ihtiyaç kredisi ve ingbank ile 5 dk’da onaylı kredileri en fazla tercih edilenler arasındadır.

Hangi Bankalar Kefilsiz Evraksız Hızlı Kredi Veriyor?

Bildiğiniz gibi ülkemizde bir çok alanda girişimler devlet tarafından desteklenmektedir. Özellikle bireylerin borçları olduklarında devlet üzerine düşen görevi ara sıra yapmakta. Bunlardan biri de kredi kartı borçlarının faiz üzerinden sıfırlanması diyebiliriz. Yine son günlerde çıkan kredi kartı borcu yapılandırma şeklinde bir takım kampanyaları duymuşsunuzdur, hali ile kredi kartı borcu olanlara devlet bankalar aracılığı mevcut borçlarından kurtaran, kredi paketi sundu. Başta ziraat bankası birleştiren ihtiyaç kredisi olmak üzere diğer bankalardan da kredi kampanyaları devreye alınarak müşteri çekme yarışına girildi. Eğer ki, sizlerinde kredi kartı borcu var ise 2018 yılı sonuna kadar mevcut borçlarınızı bu kredi sayesinde kapatabilir ve sadece ziraat bankasına borçlu kalabilirsiniz.

Diğer bir banka ise vakıfbank bireysel kredi kartı borcu yapılandırma kampanyası sunarak, müşterilerin sadece kendilerine borçlu olacağını duyurdu. Bu sayede kredi faiz oranları %1.10 ile %1.20 olmakla beraber kredi vade süresi 12 ay ile 60 ay arasında değişmekte. Sizlerde mevcut borç durumuna göre vakıfbank kredi kartı borcu yapılandırma başvurusu yaparak, çok düşük faiz oranları dahilinde uzun vadede bankaya borçlanarak, kredi alabilirsiniz.

Son olarak halk bankası tarafından 2019 yılı dahilinde kredi kartı borç yapılandırma kampanyası duyuruldu. Burada ise halk destek kredisi sayesinde faiz oranları %1.10 dan başlıyor üstelik vade süresi 5 yıl olup, 60 ay şeklinde taksitlendirme imkanı sunuluyor. Kredi faiz oranlarına baktığımızda normal şartlarda %2,5 üzeri olan bankalar ile kıyaslandığında halk bank destek kredisi tam da aradığımız türden bir banka kredi fırsatı diyebiliriz.

Etiketler:

Evde Bakım Maaşına Kredi Veren Bankalar 2019 (KEFİL EVRAK YOK) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Fatma dedi ki:

    Evde bakim maaşına krediyi veren hangi banka nereye muraçat ediyoryz

Sayfa başına git