Kişisel bilgileriniz

Acaba başvuru şartları neler ?

Evde Bakım Maaşı Başvuru Şartları

1.Engelli olan bireyin engelliliğinin kanıtlanması gerekir ve engellinin ağır engelli en az ‘%50’ seviyesinde engelli olması şarttır.

2.Engelli olan bireyin kendi temel ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanması ya da karşılayamaması; yani bakıma muhtaç olması gerekmektedir.

3.Son olarak ise; engellinin yaşadığı eve giren gelir miktarının kişi başına düşen net geliri asgari ücretinin 2/3’ünün altında olmamalıdır.


Bu Ay Alacağınız Tutar

NET 1179 TL

Evde bakım parasının ne kadar olduğunu sürekli olarak bizlere sorulmaktadır. Bizde sizler için her ay güncel miktarları yazmaya devam ediyoruz. Bu ayki alacağınız maaş tutarın net miktarını veriyoruz.


Maaşların Yatırıldığı İller

Eylül 2018 Maaşların Yatırıldığı İller


Evde Bakım Maaşı Miktarınız

Evde Bakım Maaş Sorgulama

Evde Bakım Maaşınız Bu Ay
 
1179 TL
 
 
Maaş Durumu
 
10 inden Sonra
 
 
Engel Oranınız ( % )
 
%0
 
 
Gelecek Ayki Maaş Durumu
 
YATACAK
 
YENİDEN HESAPLA

Evde Bakım Maaşı Sorgulama

Evde Bakım maaşlarınızın bu ay ne kadar yatacağını bu sistem sayesinde artık tek tık ile öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken bir kaç adım sadece.

Evde Bakım Maaşı Sorgulama

Engelli bireylerin düzenli bir ödeme alışkanlığını artık bu sistem sayesinde kontrol edilebilir hale getirdik. Durum net ve stabil.

Evde Bakım Parası Sorgulama

Evde bakım parasının ne kadar olduğunu ve ödeme gününün ne zaman gerçekleşeceğini artık sistem sizlere anlık hızlarda verecektir.

Evde Bakım Parası Yatan İller

Evde bakım parası, evde bakım maaşı veya 2022 maaş sorgulamaları ne kadar stabil ise illerin hangileri olduklarını zamanla sisteme entegre edeceğiz.