Mart 2017 Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Yatacak?

2017 mart ayı evde bakım maaşının ne zaman yatacağını merak edenlere çok iyi bir haberimiz olacak! Erken ödeme bekleyenler, mart 2017 maaşları sayesinde bu ay erkenden aylıklarına kavuşacak.

Mart 2017 Evde Bakım Parası Ne Kadar?

Asgari ücrete yapılan zamdan sonra ilk zamlı maaşlarınızı geçen şubat 2017 ayında almıştınız. Bu ayda yine zamlı tutarı aynı şekilde hesaplarınızda göreceksiniz. Konu hakkında biz ve ekibimiz olarak sizlere en net bilgileri sunmakla beraber yapılan çalışmalar ve promosyonlar hakkında da yine buradan bilgi alabilirsiniz.

Mart 2017 evde bakım maaşı net olarak 960,58 olarak hesaplarınıza geçecektir. Evde bakım maaşı yatan iller mart 2017 konusunda ne zaman ve hangi illere yatacağı sıralamasını da yine ilerleyen günlerde diğer konularımızda yansıtılacaktır.

Mart 2017 Bakım Aylıkları Ne Zaman Ödenecek?

Şubat ayının 28 çekmesinden dolayı bu ay ki evde bakım maaşları erkenden yatacak. Ptt kurumu ve Ziraat bankasından alınan bilgilere göre evde bakım aylıkları, 10 mart 2017 tarihinden itibaren yatırılması bekleniyor. Bazı illerin cuma günü yatacak bilgisi gelmiştir. Buna ek olarak çoğu illerin ödeme tarihleri ise 13 ile 17 mart 2017 tarihinde tüm hesaplarda olacak.

İlk ödeme tarihi olan 10 mart 2017‘de yatacak olan illerin hangisi olduklarına açacağımız güncel evde bakım maaşı yatan iller listesini takip etmenizde fayda olacaktır.

Bunlara ek olarak bir çok sorunun geldiği iletişim platformunda, evde bakım maaşı alanların bankalardan kredi veya kredi kartı gibi bankacılık ürünlerine başvurunun kabul edilip edilmesi idi. Ancak yapılan diyaloglarda bu iki terim için kredi kartı başvuru sonuçlarının anlık olarak onay verildiği, kredi başvurusu işleminin de sizlerin kredi notuna bağlı olarak bankalardan onaya sokulduğunun altını çizelim.

Yazar Hakkında: Serkan ERDİL
Serkan ERDİL
Merhaba sizlere doğru bilgileri, hızlı ve net bir şekilde sunma amacı ile bu siteyi kurduk. Birlikte daima daha ileriye giderek, sizlere evde bakım parası hakkında tüm sorunlarınıza yardımcı olma amacındayız.
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Evde bakım parası yatan iller