Evde bakım maaşı – Evde bakım parası yatan iller – Evde bakım maaşı sorgulama

Mayıs 2017 Evde Bakım Parası Ne Zaman Yatacak?

Mayıs 2017 Evde Bakım Parası Ne Zaman Yatacak?

Mayıs ayına girmemize sayılı günler kala engellilere bakım hizmeti veren bakıcıların, 2017 mayıs evde bakım parası ne zaman yatacak sorusunun yanıtını aramakta. Nisan 2017 ayında vermiş olduğumuz bilgiler neticesinde bakıcı maaşlarının ne zaman yatacağını belirten sitemiz sayesinde bu ayda bakım paralarının hangi tarihlerde ödenmeye başlanacağını belirtmek istedik.

2017 Mayıs Evde Bakım Maaşı

Maaşlarınız bir aksilik çıkmaz ise nisan 2017 tarihinde almış olduğunuz tutar dahilinde yeniden hesaplarınıza yatacak. Mayıs 2017 evde bakım maaşı tutarı 960 lira olduğunu belirtelim. Bunu almanız için gerekli şartları sağlamanız ve bu etkenleri bozmayan bireylerin maaşları yine aynı şekilde banka veya postane (PTT) hesaplarına yatacaktır.

Birçok birey evde bakım maaşlarının düzensiz yatırıldığından şikayetçi. Haklılar da zira bir ilin maaşı ayın X tarihinde yatırıldığında, gelecek ay yine aynı tarihte yatırılmıyor. Veya bir ile bakım maaşları yatınca aynı tarihte diğer illerin maaşları hesaplarda yok. Bu nedenle kişiler ne yapacaklarını bilmemekte. Bu konu hakkında çok yakında gerek bankalar gerekse de PTT kurumundaki görevli arkadaşlar ile anlık iletişimde olacağız. Zira bir ilin maaşı hesaplara geçtiği anda sitemiz üzerinden online olarak takip edebileceksiniz.

Mayıs 2017 Evde Bakım Parası Ne Zaman Yatacak?

Alo 170 evrak takipleri, online sorgulama, Ptt (Postane) ve Ziraat bankası tüm departmanları ile yapılan diyaloglar esas alınarak vereceğimiz ; mayıs 2017 bakım parası ne zaman yatacağı ödeme tarihlerini sizler için konumuza ekleme gereği duyduk.

Yapılan araştırmalar ve verilen özel bilgiler neticesinde mayıs 2017 evde bakım parasının ayın 2. haftasında hesaplara geçeceğinin altını çizelim. Ödeme tarihleri ise 10 mayıs 2017 tarihinden itibaren başlanıp, 20 mayıs 2017 tarihinde tüm illerde sonlandırılması beklenmekte.

Bakım maaşının yatıp yatmadığını hızlıca o tarihlerde öğrenmek adına önceki konumuzda sizlere vermiş olduğumuz evde bakım maaşı sorgulama linkinden bilgi alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Ayse dedi ki:

    Merhaba arkadadaslar annemin 100/85 raporu varbakim parasi için dosyamizi teslim ettik 4 ay oldu ne memur geldi nede bir haber ne yapmaliyim