Ramazan Bayramı 2020 En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

En uygun düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar; 2020 ramazan bayramı kampanyası dahilinde veriliyor!

2020 ramazan bayramına sayılı günler kala tüketici kredisi veren bankalar arasında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Zira en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar dahilinde düşük faizli ve ilk 3 ay ötelemeli bayram kredisi alabilirsiniz.

2020 Ramazan Bayramı Banka Kredileri

Tüketiciler, bayrama nakit sıkıntısız girmek istediklerinde soluğu her zamanki gibi bayram kredilerinde aramakta. Kafasına yatan bir kredi gördüğünde öncelikle faiz oranı ve vade seçeneklerini düşünerek, gereken maddi tutarı dahilinde krediye başvurmakta. Bankalar da bayram gibi özel günlerde nakit sıkıntısı çeken müşterilere, düşük faizli kredi tahsisi sunar. Bunlar arasında en önemlisi şüphesiz; bayram kredisi olmakta.

2020 ramazan ayı bitmesine sayılı günler kala, bankalar ramazan bayramının gelmesi ile beraber kredi kampanyalarına ağırlık verdi. Bunlar arasında en mantıklı seçim ise kredi taksit öteleme hizmeti sunan bankalar ile çalışmak. Zira virüs pandemi salgını bitmediği gibi ekonomik şartların her gün arttığı bilinen bir gerçek. Hali ile virüsün 3 ay sonrasında bitmesi takip edilirken, mevcut kredi taksit ödemelerinin de 3 ay sonra başlaması, tüketicilere daha cazip gelmektedir. Yapı Kredi ve Garanti BBVA bankaları sunmuş olduğu bayram kredisi kampanyasında faiz oranlarını düşürdüğünü açıklamışlardı. Bunların kredi faiz oranlarına baktığımızda

  • Garanti BBVA bayram kredisi faiz oranı %0,99 olup 60 aya kadar vade seçeneği sunar.
  • Yapı kredi bankası ise bayram kredisi başvurularında faiz oranı uygun olup, ilk 3 ay geri ödemesiz ancak ilgili faiz tutarı her ay hesaba yansıtılıyor.
  • İş bankası geleneksel bayram kredisi başvurusu yapmak isteyenler ise kişiye göre yani findeks kredi notuna göre oranlar değişmektedir. Üstelik ilk 3 ay geri ödemesiz olup 50000 TL ye kadar anında kredi başvurusu yapanların hesaplarına anında tutar yansıtılıyor. Krediye başvurmak için TIKLA
  • iNG BANK bayram kredisi yine ilk 3 ay geri ödemesiz olup, faiz oranı %0,79 dan başlamaktadır. Kredi tahsis ücreti ise binde 5 oranındadır. Yani 5000 TL bayram kredisi başvurusu için onay aldığınızda 25 TL masraf ödersiniz kredi sigorta ücreti ayrı kesilmektedir.

En Uygun Bayram Kredisi Veren Bankalar 2020

Bankalar arası rekabetin olması daima müşteriye yaramaktadır. Ancak kredi faiz oranlarına bakmamak da gerekiyor. Zira ilgili tutarlar aynı olduğunda ortaya çıkan net rakamlar aşağı yukarı aynıdır. Bunun nedeni BBDK kurumunun rekabeti önleme mevzuatıdır. Çoğu bankalar kendilerine alacağı masraftan kestiği için kredi fiyatları değişir. Bu bankalara bakarsak geleneksel bayram kredisi için en uygun bankaları 2020 yılı dahilinde sıraladık.

  • Şekerbank covid – 19 destekleme kapsamında müşterilerine 1 yıl öteleme imkanı sundu. Bu sayede yılda 1 defa kredi taksitlerinizi erteleyebilirsiniz. Üstelik kredi faiz oranları %0,79 dan başlıyor ve ilk 3 ay geri ödemesizdir.
  • Enpara %0,99 faiz oranı ile bayram kredisi sunuyor 12 vade ile. Vade süresi artırıldığında kredi faiz oranı da artmaktadır. Üstelik ilk 3 ay geri ödemesiz olduğunu belirtelim.
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku