Evde bakım parası yatan iller – Evde bakım maaşı sorgulama

Temmuz 2017 Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Yatacak?

30.06.2017
1.022
Temmuz 2017 Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Yatacak?

Temmuz 2017 ayının gelmesi ile beraber bakıcı maaşlarının ne zaman yatacağını ve zamlı miktarların ne kadar olduğunu buradan öğrenebilirsiniz. Söz konusu bakıcı paralarının resmi zam alması beklenmektedir ancak henüz tarafımıza ve medyaya yapılan bir resmi açıklama gelmediği için tahminlerimize göre verilecek olan bakım maaşlarının artış tutarlarını da buradan vereceğiz.

Temmuz 2017 Bakıcı Maaşları Ne Kadar, Zam Var Mı?

Temmuz 2017 bakım maaşını alırken aslında Haziran 2017 ayının alacağınızı bilmeniz gerekiyor. Yani aslında içinde bulunduğunuz ay, bir önceki ayın maaşını almaktasınız. Hali ile temmuz 2017 ayında memurlara yansıyan kat sayı farkından dolayı bu tür maaşlarında artığı görülüyor. Ancak temmuz 2017 ayı için ödenecek tutar yine 960 lira olarak karşımıza çıkıyor. Edindiğimiz son bilgilere göre, evde bakım paralarının zamlı tutarlarını önümüzdeki ay alacağınızı şimdiden söyleyebiliriz. Ek olarak ilgili tutarların 1030/1040 TL arasında olacağı hesaplamalardan anlaşılmaktadır. %7,15 lik fark olması ilgili tutarı 1000 TL üzerine rahatlıkla atmaktadır.

Temmuz 2017 evde bakım parası yatan iller konusunda da gün içinde yeni konular ile sizleri haberdar ederek bilgi vermeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle sitemizdeki konuları takip etmenizde fayda olacaktır!

Temmuz 2017 Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Yatacak?

Memur katsayısı farkından çıkan sonuçlara göre önümüzdeki ay zamlı bakıcı maaşlarını hesaplarınızda görebilirsiniz. Temmuz 2017 evde bakım maaşının ne zaman yatacağı konusunda ise Ziraat bankası departmanlarından edindiğimiz bilgilere göre 10 temmuz 2017 tarihinden itibaren banka hesaplarında ilgili tutarları göreceğinizi belirtelim. 8/9 temmuz 2017 tarihleri hafta sonuna denk geldiği için hafta içi mesai saatlerinde ödenecek olduğunun altını çizelim.

Bakım maaşlarına zam var mı, evde bakım maaşı ne zaman yatar şeklindeki tüm soruların net yanıtını uzman bakım maaşı memur arkadaşlarımız sayesinde anlık olarak öğrenebilirsiniz. Konu hakkında bilgiler almak ve yorum yapmak isteyenler bu konu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Gamze dedi ki:

    Bence bir karışıklık olmalı temmuzda haziran aylığını aldığımızı biliyor ve zamlı alacağımızı biliyorum yoksa benmi yalnış hatırlıyorum